صفحه اصلياخباراطلاعیه هاکارگاه هاپروفایل اساتید درباره ماتماس با ماEnglish
اخبار > برگزاری مراسم اختتامیه دوره عالی مذاکرات اقتصادی بین المللی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم اختتامیه دوره عالی مذاکرات اقتصادی بین المللی

کارگاه آموزشی "دوره عالی مذاکرات اقتصادی بین المللی" که توسط دانشکده روابط بین الملل برای 37 نفر از تجار، بازرگانان و مدیران بخش خصوصی طراحی و از تاریخ 10 تیرماه در روزهای دوشنبه هر هفته در محل دانشکده برگزار می شد؛ در تاریخ 1398/5/1 به پایان رسید.
در این کارگاه اصول و فنون مذاکرات بین المللی، مذاکرات میان فرهنگی، روانشناسی مذاکرات بین المللی و تشریفات در مذاکرات بین المللی(نظری و عملی) تدریس شد.
اختتامیه این دوره با حضور جناب آقای دکتر محمدکاظم سجادپور معاون وزیر و رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزرات امورخارجه و همچنین دکتر محمد حسن شیخ الاسلامی، رئیس دانشکده روابط بین الملل در تاریخ 1398/4/31 برگزار گردید.
در این جلسه، نکات مهم و جمع بندی دوره صورت گرفت و شرکت کنندگان نظرات خود را درباره برگزاری چنین دوره هایی عنوان نمودند. در انتها به شرکت کنندگان این دوره گواهینامه به زبان فارسی و انگلیسی توسط دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه اعطاء شد.
شرکت کنندگان همچنین در تاریخ 1398/5/1 با حضور در باشگاه دیپلماتیک وزرات امورخارجه مبحث تشریفات در مذاکرات بین المللی را به طور عملی شبیه سازی کردند.


٠٩:٥٥ - 1398/05/02    /    شماره : ٢٧٦٥    /    تعداد نمایش : ٩٠٢خروج
منوی اصلی
تازه ها
 • تفسیر قرآن کریم «شمس»
  اثر حجت‌الاسلام‌ و المسلمین مصطفی بروجردی

 • دیپلماسی عمومی
  تالیف: محمدحسن شیخ الاسلامی

 • دیپلماسی عمومی
  تالیف: محمدحسن شیخ الاسلامی

 • دیپلماسی اجبارآمیز
  تالیف: بهادر امینیان

 • خیزش راست افراطی و تاثیر آن بر آینده مسلمانان در اروپا
  تالیف: محمدرضا دهشیری


صفحه اصلي | اخبار | گالری عکس
©1392 دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران
Copyright © 2003-2013 School for International Relations of the Ministry of Foreign Affairs (SIR) - All rights reserved.