صفحه اصلياخباراطلاعیه هاکارگاه هاپروفایل اساتید درباره ماتماس با ماEnglish
مراحل انتخاب، تصویب و نگارش پایان نامه ها

مراحل انتخاب، تدوين ، تصويب و نگارش پايان نامه

1- در مرحله انتخاب موضوع و اساتيد راهنما و مشاور پايان نامه،‌ دانشجو موظف است در حوزه رشته و گرايش تحصيلي خود به انتخاب موضوعي اقدام نمايد كه اولاً تكراري نباشد (با مراجعه به آموزش دانشكده، كتابخانه تخصصي و ساير منابع موجود از تكراري نبودن آن مطمئن شود) و سپس در تعامل با اساتيد راهنما و مشاور كه به انتخاب دانشجو و در مشورت با واحد آموزش و نهايتاً با موافقت اساتيد مذكور انتخاب مي شوند، نسبت به تكميل فرم پيشنهاد موضوع و اساتيد (فرم تصويب موضوع پايان نامه) اقدام نمايد.
2- در گام بعدي فرم تكميل شده كه امضاي اساتيد مربوطه را به همراه دارد، جهت طرح در گروه آموزشي و سپس شوراي آموزشي به واحد آموزش تسليم ميشود.
3- در گروه آموزشي مربوطه، درخصوص موضوع بحث و تبادل نظر شده، تغييرات احتمالي و پيشنهادي از سوي اساتيد مورد بررسي قرار مي گيرد كه در صورت نياز پس از تصحيح موضوع، به شوراي آموزشي ارجاع مي گردد.
4- در شوراي آموزشي كليه پايان نامه هاي مصوب گروه ها به اطلاع رئيس و اعضاي شورا رسيده، مورد تائيد نهايي قرار مي گيرد.
5- پس از مراحل فوق دانشجو موظف است با توجه به آئين نامه نگارش پايان نامه و در هماهنگي با اساتيد راهنما و مشاور در مدت زمان معين كه در آئين نامه قيد شده است، نسبت به تكميل نگارش پايان نامه خود اقدام نمايد و گزارش آن را مرتباً به اساتيد مربوطه ارائه نمايد.
6- در آخرين مرحله و پس از اتمام نگارش، چنانچه پايان نامه آماده دفاع باشد، فرم مربوطه كه به امضاي اساتيد راهنما و مشاور رسيده است، توسط دانشجو به واحد آموزش ارائه مي گردد تا جهت تعيين اساتيد داور در شوراي آموزشي مطرح گردد. پس از انتخاب اساتيد داور پايان نامه در شوراي آموزشي، دانشجو موظف است دو نسخه از پايان نامه تكميل شده را به واحد آموزش تسليم نمايد تا جهت مطالعه و بررسي به اساتيد داور تحويل گردد. در پايان، با هماهنگي اساتيد راهنما، مشاور و داور زماني جهت دفاع از پايان نامه تعيين مي گردد و نمره پايان نامه اعلام مي شود.

 

 

منوی اصلی
تازه ها
 • تفسیر قرآن کریم «شمس»
  اثر حجت‌الاسلام‌ و المسلمین مصطفی بروجردی

 • دیپلماسی عمومی
  تالیف: محمدحسن شیخ الاسلامی

 • دیپلماسی عمومی
  تالیف: محمدحسن شیخ الاسلامی

 • دیپلماسی اجبارآمیز
  تالیف: بهادر امینیان

 • خیزش راست افراطی و تاثیر آن بر آینده مسلمانان در اروپا
  تالیف: محمدرضا دهشیری


صفحه اصلي | اخبار | گالری عکس
©1392 دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران
Copyright © 2003-2013 School for International Relations of the Ministry of Foreign Affairs (SIR) - All rights reserved.