صفحه اصلياخباراطلاعیه هاکارگاه هاپروفایل اساتید درباره ماتماس با ماEnglish
معرفی

دفتر همکاری های علمی و بین المللی

هدف عمده دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشکده روابط بین الملل توسعه همکاریبین المللی دانشکده از طریق امضا یادداشت های تفاهم همکاری های فیمابین با مراکز دانشگاهی و آموزشی کشورهای مورد نظر و فراهم آوردن مقدمات برنامه تبادل اساتید و دانشجویان با سایر دانشگاه ها و مراکز آموزشی مشابه خارجی و نیز برنامه های مشترک آموزشی با آنان می باشد. در این راستا تنظیم برنامه های سفر رییس دانشکده روابط بین الملل جهت دیدار از مراکز مشابه دیگر کشورها با انگیزه تقویت همکاری های برون مرزی و متقابلا فراهم نمودن زمینه دیدار روسای مراکز آموزشی دیپلماتیک و دانشکده های روابط بین المللی کشورهای مختلف از دانشکده روابط بین الملل جهت تقویت همکاری های فیمابین و توسعه و تعاملات آموزشی و پژوهشی نیز قابل ذکر می باشد.

علاوه بر موارد فوق دفتر همکاری های علمی و بین المللی با برگزاری متناوب کارگاه های آموزشی و دعوت از اساتید خارجی جهت ایراد سخنرانی در جمع دانشجویان تلاش می نماید زمینه آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان دانشکده روابط بین الملل را با دیدگاه های مختلف به ویژه پیرامون موضوعات مهم جهانی در عرصه روابط بین الملل فراهم سازد.

برگزاری دوره های آموزشی با همکاری موسسات و مراکز دانشگاهی داخل کشور با هدف بهره برداری از تجارب دیگر موسسات آموزشی داخلی و به منظور تقویت همکاری های فیمابین با دانشکده های مرتبط با آموزش های سیاسی، حقوقی، اقتصادی و روابط بین الملل از دیگر اهدافی است که دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشکده روابط بین الملل تلاش می نماید در این راستا از ظرفیت های داخلی نیز در جهت ارتقا سطح آموزشی دانشجویان استفاده نماید.

مسئول : جناب آقای مصباح     شماره داخلی 3902

منوی اصلی
تازه ها
 • تفسیر قرآن کریم «شمس»
  اثر حجت‌الاسلام‌ و المسلمین مصطفی بروجردی

 • دیپلماسی عمومی
  تالیف: محمدحسن شیخ الاسلامی

 • دیپلماسی عمومی
  تالیف: محمدحسن شیخ الاسلامی

 • دیپلماسی اجبارآمیز
  تالیف: بهادر امینیان

 • خیزش راست افراطی و تاثیر آن بر آینده مسلمانان در اروپا
  تالیف: محمدرضا دهشیری


صفحه اصلي | اخبار | گالری عکس
©1392 دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران
Copyright © 2003-2013 School for International Relations of the Ministry of Foreign Affairs (SIR) - All rights reserved.